Gündem 01

3 Bant Bilardo İl Seçmeleri Adana’da başladı

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Faaliyet programında yer alan ve Akademi Bilardo Salonu’nda gerçekleştirilen müsabakalara 45 sporcu katılıyor. Karşılaşmalar 3 bant şeklinde gerçekleşiyor. Seçmelerle ilgili bilgiler veren Türkiye Bilardo Federasyonu Adana İl Temsilcisi Akif Güvenmez: “Bilardo İl Seçmelerimiz 17 Eylül Pazar gününe kadar yapılacak. İl seçmeleri için çok yoğun bir ilgi var. Yedi […]

13 Eylül 2017 - 9:49 'de eklendi ve 6 kez görüntülendi.
3 Bant Bilardo İl Seçmeleri Adana’da başladı

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Faaliyet programında yer alan ve Akademi Bilardo Salonu’nda gerçekleştirilen müsabakalara 45 sporcu katılıyor. Karşılaşmalar 3 bant şeklinde gerçekleşiyor. Seçmelerle ilgili bilgiler veren Türkiye Bilardo Federasyonu Adana İl Temsilcisi Akif Güvenmez:

“Bilardo İl Seçmelerimiz 17 Eylül Pazar gününe kadar yapılacak. İl seçmeleri için çok yoğun bir ilgi var. Yedi gün sürecek müsabakalarda ‘3. Etap Türkiye Şampiyonası’na gitmek için Adana olarak 5 kişilik kontenjan seçimi yapılıyor. Seçilen bu sporcular 12-19 Ekim 2017 tarihleri arasında  Balıkesir’de düzenlenecek olan 3. Etap 3 bant Türkiye Şampiyonasına katılacak. Şampiyonadan madalya ile döneceklerine inanıyorum. Ben bu manada bize destek veren Gençlik ve Spor İl Müdürümü Abdulkadir Ataşbak’a, çok teşekkür ediyorum. Müsabakalarımız Pazar günü sona erecek. ” dedi.

Güvenmez, Müsabakaların Batman Bölgesi hakemlerinden Uluslararası Bilardo Hakemi Cahit Alan tarafından yönetildiğini kaydetti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER