Gündem 01

Başkan Akay, halkı dinleyip çözüm üretiyor

04 Ağustos 2019 - 9:20 'de eklendi ve 47 kez görüntülendi.
Başkan Akay, halkı dinleyip çözüm üretiyor

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, mahalle ziyaretlerinde halkın sorunlarıyla ilgili taleplerini birim müdürlerine anında verdiği talimatlarla çözüyor.

ÖNCELİKLER BELİRLENİYOR

Seçildiği günden itibaren Seyhanlıların arasında olan Başkan Akay, düzenli olarak gerçekleştirdiği mahalle ziyaretleri kapsamında Sarıhamzalı Mahallesinde yaşayan yurttaşlarla buluştu. Mahalle halkının sorunlarını ve taleplerini dinleyip notlar alan Akay, halktan gelen talepler doğrultusunda öncelikleri belirlediklerini kaydetti. Seyhan’daki tüm mahallelerde durum tespiti yaptıklarını belirten Başkan Akay “Hizmet sunumunda önceliği hangi konulara vereceğimizi inceliyoruz. Yol, park gibi hizmetlerden deforme olmuş ve eksik olanları yenileyeceğiz. Seyhanlı’nın vergilerini en doğru şekilde kullanıp en iyi hizmeti sunmak istiyoruz. Amacımız görev süremiz içinde halkımızın ihtiyaçlarını karşılayıp, yaşam standartlarını yükseltecek hizmetler üretmek” dedi.

HALK İSTEDİ, BAŞKAN AKAY TALİMATI AYNI ANDA VERDİ

Sarıhamzalı Mahalle Muhtarı Mustafa Akbaş’ın da hazır bulunduğu ziyarette, mahalle sakinleki Sarıhamzalı 1 Nolu park ile futbol sahasının yenilenmesini istedi. Başkan Akay, bu talep karşısında Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Doğru ile Park ve Bahçeler Müdürü Ayşe Aksay’ı Sarıhamzalı’ya çağırıp halkın talebi doğrultusunda yapılması gerekenler hakkında talimatları verdi. Başkan Akay, Sarıhamzalı Mahallesi’ndeki park ve futbol sahasının bakım, onarım ve düzenleme işi en kısa sürede öncelikli olarak yapılacağını söyledi.

ÇOCUKLARA FUTBOL VE BASKET TOPU

Her yaştan mahallelilerin büyük ilgi gösterdiği Akay, çocukların yakın ilgisini karşılıksız bırakmadı. Çocuklarla yakından ilgilenen Başkan Akay çocukları spor yapmaya teşvik etmek amacıyla onlara futbol ve basket topu hediye etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER