Gündem 01

Eczacı Annelere Bahar Kahvaltısı

09 Mayıs 2016 - 11:23 'de eklendi ve 4382 kez görüntülendi.
Eczacı Annelere Bahar Kahvaltısı

Anne şefkatiyle danışmanlık yapan eczacıların her gününün bir bahar havasında geçmesini dileyen Adana Eczacı Odası(ADEO) Saymanı Ecz. Sühendan Toksöz, etkinliğe katılan kadın eczacılara çiçek vererek anneler günü’nü kutladı.

ADEO’NUN 60.YILI

Adana Sheraton Otelinde gerçekleştirilen Adana Eczacı Odası Başkanı Ecz. Ersun Özkan, EDAK Ecza Kooperatifi yöneticileri ile eczacıların aileleriyle katıldığı, ADEO ve EDAK Ecza Kooperatifinin ortak düzenlediği kahvaltıda bilgi veren Adana Eczacı Odası(ADEO) Saymanı Ecz. Sühendan Toksöz, “Bilimsel Eczacılığın 177. yılı etkinliklerini kutlarken aynı çerçevede Adana Eczacı Odasının 60. yılını kutluyoruz. ‘Anneler Günü’ olması münasebetiyle daha anlamlı olan bu günde hem eczacı annelerimize hem de eczacılarımızın annelerine değişik bir gün yaşatmak istedik. Yaşamlarını çocuklarına adamış annelerin anne adaylarının anne olmayıp, anne kadar müşfik, sevecen tüm kadınlarımızın gününü kutluyorum.” dedi.

 

ANNELERİMİZ MELEKTİR

Dünya’ya gelen her bebeğe koruyucu bir melek verildiğini bu meleklerin de anne olduğunu hatırlatan Ecz. Sühendan Toksöz, “Karşılık beklemeden veren, her heyecanımızda yüreğimize su serpen, bizlere sevmeyi öğreten hem de az değil, çok sevin diyen, insanı önce karnında, sonra kucağında ve ömür boyu yüreğinde taşıyan tüm annelerin gözlerinden sadece mutluluk gözyaşları akmasını diliyor, her şeyden daha özel olan sütü ak yüreği pak tüm annelerin bu özel gününü içtenlikle kutluyorum.” diye konuştu.

Ecz. Toksöz, beraberinde ADEO Genel Sekreteri Ömür Mürsel Yalbuzdağ’ın kızı Duru ile etkinliğe katılan tüm annelere kırmızı karanfil vererek anneler gününü kutladı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER