Haber Detayı
05 Kasım 2019 - Salı 13:50
 
41 Hekim, 41 Fotoğraf sergisi Ankara'da
Adana’lı Dr.Tuğrul Tunca’nın küratörlüğünü yaptığı 41 ilden hekimlerin katılımı ile 14.Mart.2019’da Adana’da başlayan ve 41 ilde sergi açılması hedeflenen proje kapsamında hekimler 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını Ankara TFSF(Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu)’de açtıkları sergi ile taçlandırdılar.
KÜLTÜR-SANAT Haberi
41 Hekim, 41 Fotoğraf sergisi Ankara'da

Şu ana kadar  12 sergiyi geride bıraktıklarını söyleyen Dr. Tuğrul Tunca bir sonraki serginin de Mardin’de açılacağını ardından bağlantı kurdukları diğer şehirlerde sergileri devam ettireceklerini kaydetti.Ayrıca 30.Ekim.2019 tarihinde TRT Radyosuna canlı yayın konuğu olan Dr.Tuğrul Tunca son yıllarda sağlık çalışanlarına yönelik çok fazla şiddet haberlerinin medyada yer aldığını ve bundan üzüntü duyduklarını söyledi.

Amaçlarının şiddete hayır diyerek güzel haberlerle gündemde olmak istediklerini bu nedenle birbirlerini tanımayan ama ortak noktaları fotoğraf olan hekimleri biraraya getirip büyük bir projeye imza attıklarını ve giderek daha çok ses getirdiklerini ifade etti.

Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.