Haber Detayı
10 Ekim 2019 - Perşembe 15:59
 
Adana’nın gururu Haluk Levent verdiği sözü yine tuttu
Sesi ve benzersiz yorumu ile milyonlarca hayran kitlesine sahip olmasının yanı sıra yaptığı iyilik hareketleriyle adından söz ettiren Adanalı ünlü sanatçı Haluk Levent, Twitter hesabından yaptığı bir çağrı ile otizmli bir çocuğun babasına iş veren Orhan Murat Avcı’ya sözünü tutup, DreamWork üyelerine özel konser verdi.
KÜLTÜR-SANAT Haberi
Adana’nın gururu Haluk Levent verdiği sözü yine tuttu

Adanalı ünlü sanatçı Haluk Levent Dreamwork Offices’e girişinde yoğun bir hayran kitlesi sevgi gösterileri ile karşılandı.

Kurduğu AHBAP Derneği’nin amaçları ve yaptıkları çalışmaları anlatan Haluk Levent,  bu vesile ile iyilik çalışmalarına katkı sunan herkese teşekkür etti.
Orhan Murat Avcı’yı da kutlayan Haluk Levent, bir süre önce Twitter hesabından, hemşehrilerine, “Kerem Otizim’li. El kasları da zayıf. Makas dahi tutamıyor. Babası S. nin asgari ücretli işe ihtiyacı var. Şoförlüğü var. Bir yıldır elimizden geleni yapıyoruz. Adana’da yaşıyor.Bu arkadaşımıza kefilim. Ona kim iş verirse Adana’ya geldiğimde sülalesine konser vereceğim!” mesajını yayınladığını anımsatarak, şöyle devam etti:
“Bu mesajıma; Orhan Murat Avcı’dan dakikalar içinde yanıt geldi. Bana,  ‘Haluk Abi  sen kefilsen yeter bize, Adana’daki DreamWork Offices’te işe alabiliriz ama konseri sülaleye değil, mümkünse DreamWork Offices’te  isteriz’ dedi. O sözünde durdu, şimdi ben de sözümde durdum ve buradayım.”
Söyleşi ve konserin ardından Orhan Murat Avcı ve Billur Avcı, ünlü sanatçıya “DREAMWORK OFFICES Hatırası” yazılı ve Adanalı bir sanatçı tarafından çizilen portre fotoğrafını armağan ettiler.
Ünlü sanatçı ziyaretinde DreamWork üyeleriyle bol bol selfie çekildi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.