Haber Detayı
28 Eylül 2019 - Cumartesi 23:41
 
"Adana'yı hep birlikte ileriye taşıyacağız"
ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
GÜNDEM Haberi

Anadolu Aslanları İş adamları Derneği (ASKON) Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan, yönetim kurulu üyeleri İmam Gazali Hıradağı, Abdulvahab Bilge, İlker Medeni, Bekir Aydemir, Savaş Kurnaz ve İsmail Yıldırım ile birlikte Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Çalışkan, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’a yeni görevinde başarılar dileyerek "Birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak Adana'mızı daha da ileriye taşıyacağız. Taş üstüne taş koyan, Adana'mızın 'Marka Şehir' olması için gayret gösteren herkesin yanında olacağız" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Sadece Seyhanlının değil, her Adanalının bugünde yarında, mutlulukla, huzurla yaşayacağı çağdaş bir Seyhan için yola çıktık. Dün olduğu gibi bugün de aynı inanç ve özveriyle çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.