Haber Detayı
20 Temmuz 2020 - Pazartesi 09:23
 
ATDSK’da turnuva zamanı
Pandemi sonrası normalleşmeyle birlikte çalışmaların yoğunlaştığı Adana Tenis Dağ ve Su Sporları Kulübü’nde (ATDSK) antrenmanlarını sürdüren sporcular, her hafta ‘Tournament Time’ ile maçlara da hazırlanıyor.
SPOR Haberi
ATDSK’da turnuva zamanı

Türkiye’nin ilk uluslararası tenis akademisi olan, ATDSK bünyesindeki HPTC’de her gün 3 saat tenis, 3 saat kondisyon olmak üzere haftada 5 gün antrenman yapan sporcular, haftayı turnuva ile kapatıyor. Bu hafta 76 sporcunun katılımıyla yapılan, dereceye girenlerin hediyelerle ödüllendirildiği turnuva Nuray Oral Sigorta’nın sponsorluğunda gerçekleşti. Gün boyu süren turnuvada, sporcular rutin idmanlarını maçla perçinlemiş oldular. ATDSK sporcuları arasındaki turnuvada 9 Yaş Turuncu Top’ta Eva Erdal ve Batu Baskın, 12 Yaş Bayanlar’da Göksu Bugay ve Ece Üregen, 12 Yaş Erkekler’de Bartu Oral ve Mustafa Yenice, 14 Yaş Erkekler’de Utku Kerem Biberli ve Yağız Ünal, Büyük Bayanlar’da Billur Gönlüşen ve Defne Urşan, Büyük Erkekler’de Furkan Keriöz ve Toprak Avcıbaşı dereceye giren tenisçiler oldular. Sporcuların turnuva keyfi, ATDSK üyesi sponsor Nural Oral’ın da katılımıyla kesilen pastanın ikramı ve keyifli değerlendirme sohbetleriyle son buldu.

Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.