Haber Detayı
02 Ekim 2019 - Çarşamba 09:28
 
Barut, dolmuşçu esnafıyla bir araya geldi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Ayhan Barut, dolmuşçu esnafıyla buluşarak sorunlarını dinledi ve çözüm için harekete geçti.
SİYASET Haberi
Barut, dolmuşçu esnafıyla bir araya geldi

Her zaman halkla iç içe olup toplumun tüm kesimleriyle bir araya gelen CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut, İtimat Dolmuş Durağı'nı ziyaret ederek dolmuşçu esnafı ve Durak Başkanı Sabri Doğan ile buluştu. Dolmuşçu esnafın büyük ilgi gösterdiği Ayhan Barut, sohbet ettiği esnafın sorunlarını ve isteklerini dinleyip çözüm neler yapılması gerektiğini konuştu. Esnafın bürokratik işlemlerde kolaylık sağlanması, mazot, yedek parça ve güzergahlarla ilgili taleplerini not alan Ayhan Barut, toplu taşımacılıkla ilgili açıklamalarda bulunup çözüm önerilerini paylaştı.
YETKİLİLERLE GÖRÜŞTÜ
Kendisine gösterilen ilgiye teşekkür eden Ayhan Barut, her zaman halkla iç içe olduğunu, ülke ve kent ekonomisinin lokomotiflerinden olan esnaf ve sanatkarların da her zaman yanında yer aldığını belirtti. Kendisine iletilen sorunların çözümü noktasında belediye ve kamu görevlileriyle iletişime geçen Ayhan Barut, iletilen taleplerin takipçisi olacağını aktardı. Dolmuşçu esnafın yaşadıklardı sorunların çözümsüz olmadığına vurgu yapan Ayhan Barut, "Esnaf ve sanatkarlar hem kentimizin hem ülkemizin en değerli topluluğudur. Ekonomik krizle birlikte her alanda olduğu gibi ulaşım sektöründe de ciddi sorunlar yaşanıyor. Mazottan yedek parçaya dek esnafımız büyük maliyet yükleri altında eziliyor. Güzergah, vergi, trafik cezası ve ulaşımla ilgili genel sorunların çözümü için belediyelerimizle ve yetkili kamu görevlilerimizle görüşmeler yaptık. Biz çözüm odaklı çalışmalara imza atıyoruz. Halkımızın sorunlarına çözüm üretmek için gece gündüz demeden çalışmayı sürdüreceğiz" dedi. İtimat Dolmuş Durağı Başkanı Sabri Doğan ve dolmuşçu esnafı da Ayhan Barut'a ilgi ve desteği için teşekkür etti. 

Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.