Haber Detayı
10 Kasım 2019 - Pazar 14:21
 
Boyvadaoğlu: Özlemle anıyoruz
İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, Mustafa Kemal Atatürk’ü anma günü dolayısıyla mesaj yayınladı.
SİYASET Haberi
Boyvadaoğlu: Özlemle anıyoruz

Boyvadaoğlu mesajında:
 İstiklal mücadelesine önderlik eden, milletin eşsiz fedakarlığı ile bu destansı mücadeleyi zafere ulaştıran Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 81. Yıl dönümünde minnetle andıklarını belirtti.
Atatürk’ün üstün askeri yönetimi, kararlı duruşu, başarılı bir komutan ve lider olarak dünya tarihinde saygın bir yeri olduğunu ifade eden Boyvadaoğlu şunları kaydetti;
“ Her eserin bir imzası vardır. Bu ülkenin imzası da Atatürk’tür. 10 Kasım 1938 den bugüne, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü her zamankinden daha çok özlüyor ve daha iyi anlıyoruz. Atatürk yalnızca bizim değil, tüm insanlığında umudu olmuştur. Bu nedenle bizler de, ulusumuzun güvenine layık olacak şekilde, millet adına çalışmalarımıza bütün gücümüzle devam edeceğiz. Hayatını ülkesine adayan Atatürk’ün bizlere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti gençlerimizin ve tüm ulusumuzun omuzlarında yükselerek yüceleşecektir. Güçlü bir ülke olarak Türkiye Cumhuriyeti’nin sonsuza kadar yaşaması, Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkelerine uyulması ve gösterdiği hedefe yürümekten asla vazgeçilmemesiyle mümkün olacaktır.
GELECEĞE KARARLILIKLA YÜRÜYECEĞİZ

Bugün bizler Atatürk’ün açtığı yolda İstiklal ruhuna ve kuruluş felsefesine sıkı sıkı sarılarak, Cumhuriyetimizin ideallerini ve hedeflerini, aziz milletimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için aynı heyecanla azimle çalışmaktayız.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün en büyük eserim dediği Cumhuriyetimiz, yaşanan olumsuz tüm badirelere rağmen gururla, onurla dimdik ayaktadır ve geleceğe her zamankinden daha büyük bir ümitle, daha büyük bir kararlılıkla yürümektedir. Ulu Önderimizin vefatının 81. Yıl dönümünde, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, tüm Şehit ve Gazilerimizi tekrar saygı ve şükranla anıyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.