Haber Detayı
05 Ağustos 2020 - Çarşamba 08:55
 
CEYHAN BELEDİYESİ’NDEN ÜNİVERSİTE TERCİH DANIŞMANLIĞI HİZMETİ
Ceyhan Belediyesi CEGEM bünyesinde ihtiyaç duyan tüm öğrencilere Üniversite tercihlerinde yardımcı olmak için danışmanlık hizmeti verilecek.
EĞİTİM Haberi
CEYHAN BELEDİYESİ’NDEN ÜNİVERSİTE TERCİH DANIŞMANLIĞI HİZMETİ

2019-2020 Eğitim-öğretim yılında , 18 ayrı sınıfta toplam 720 öğrenciye kurs veren CEGEM bu yıl Ceyhan birincisini çıkararak bir başarıya imza attı. Başkan Hülya Erdem'in talimatı ile danışmanlık hizmeti verecek olan CEGEM, Ceyhanlı tüm öğrencilere çağrı yaparak, seçecekleri üniversite konusunda danışmanlık hizmeti vereceklerini ilan etti. Üniversite sınavına giren öğrenciler 4-14 AĞUSTOS tarihleri arasında ve saat 08:00-17:00 saatleri arasında CEGEM’e gelerek tercihleri konusunda destek alabilecekler.

Başkan Erdem Danışmanlık hizmeti ile ilgili yaptığı açıklamada’’ Bizler Ceyhan için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Bizlerin amacı çelişkiye düşen ve ikilemde kalan öğrencilerimize doğru tercih konusunda destek vermek olacaktır. Gençlerimiz için üzerimize hangi görev düşerse yapmaya hazırız. Bizler danışmanlık hizmetini kesinlikle ücretsiz veriyoruz. Amacımız fırsat eşitliğini yakalamak ve maddi durumu olmayan öğrencilerimize destek olmaktır. Bu yıl sınava giren ve kazanan tüm öğrencilerimize eğitim yaşamlarında başarılar dilerim.’’ Dedi.

Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.