Haber Detayı
10 Mayıs 2020 - Pazar 15:19
 
Ceyhan'ın ikinci kreşi annelere armağan
Ceyhan'ın Namık Kemal Mahallesi'ndeki semt kreşinin ardından Burhaniye Mahallesi'ndeki semt kreşinin yapımı da tamamlandı.
YAŞAM Haberi
Ceyhan'ın ikinci kreşi annelere armağan

Ceyhan Belediyesi "Ceyhan'ın Çocukları Emin Ellerde" sloganıyla Başkan Kadir Aydar döneminde başladığı kreş inşaatlarını kısa bir süre içinde tamamladı. 
Müjdeyi Anneler Günü'nde Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem verdi. Burhaniye Mahallesi'ndeki semt kreşinin bittiğinin müjdesini tamamlanan kreş binasında bir video ile annelere duyuran Başkan Erdem, kreşleri Ceyhan'ın annelerine armağan etti.

“Çocuklarınız Emin Ellerde"

Başkan Erdem mesajında; "Canının parçasını bırakıp işe gitmenin bir anneye neler hissettirdiğini biliyorum. Çocuğunuzun güvenliği, eğitimi, geleceği için yaşadığınız endişeleri anlıyorum. İşte bu nedenle önce çocuk, önce anne diyerek kreşler yapıyoruz. Burhaniye Mahallesi kreşimiz size armağanımızdır. Anneler gününüz kutlu olsun. Çocuklarınız emin ellerde" ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.