Haber Detayı
03 Mayıs 2020 - Pazar 13:48
 
Çimen’den kulüplere malzeme desteği
Her zaman ASKF ’nin gerçek sahibinin başkanı değil kulüpler olduğunu belirten Ramazan Çimen başkanlık adaylığının kulüplerin desteğiyle geliştiğini ifade etti.
SPOR Haberi
Çimen’den kulüplere malzeme desteği

Çimen, “Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle ligleri iptal edilen kulüplerimize ben ve ekibim malzeme desteği konusunda yardımcı olmamız gerektiğine karar verdik” dedi.

Ramazan Çimen ASKF ’ye kayıtlı bütün kulüplere malzeme desteğinde bulunacaklarını belirterek, “ Yıllardır her zaman sporun ve sporcunun yanında olduk.

Corona Virüs salgını nedeniyle spor camiası da oldukça etkilendi. Bu konuda en fazla mağdur olanlardan biri de gençlerimiz oldular. Özelikle Spor yapan gençlerimiz hem evlerinden çıkamadılar hem de spor karşılaşmaları ertelendi. Gençlerimize ve bağlı oldukları kulüplerine ben ve ekibim yardımcı olmamız gerektiğine karar verdik ”diye konuştu.

Çimen, Ramazan Ayının da araya girmesiyle ASKF ’ye kayıtlı bütün kulüplere branş ayırmaksızın her kulüpten 5’er sporcuya malzeme desteğinde bulunacaklarını belirterek şöyle konuştu:

“Malzeme yardımı için ASKF ’den kayıtlı mevcut kulüplerin isim ve iletişim adreslerini istedik. Ancak buna ne yazık ki  olumsuz yanıt geldi..

Kısaca listeyi almamız engellendi. Şartlar ne olursa olsun bizler bir şekilde kulüplerimize ulaşıp bu malzeme yardımını uygun gördükleri 5 sporcuya verilmesini sağlayacağız.

ASKF ’ye kayıtlı tüm kulüpler şahsıma ait  (0532) 411 21 39 irtibat telefonunu arayabilirler. Arayan kulüplerimize yardımlarımızı bizzat ulaştıracağız..”

 

Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.