Haber Detayı
26 Kasım 2019 - Salı 09:41
 
Gençlere diploma müjdesi
Yüreğir Mesleki Eğitim Merkezi (MEM) Müdürü Ömer Gök, yeni uygulama ile Meslek Eğitim Merkezi öğrencilerinin artık kalfalık ve ustalık belgelerinin yanında lise diploması da alabileceklerini belirtti.
EĞİTİM Haberi
Gençlere diploma müjdesi

Yüreğir Mesleki Eğitim Merkezi (MEM) Müdürü Ömer Gök yeni uygulama ile Meslek Eğitim Merkezi öğrencilerinin artık kalfalık ve ustalık belgelerinin yanında lise diploması da alabileceklerini belirtti.

Gençlere çağrıda bulunan Yüreğir Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Ömer Gök, “Hem meslek öğrenmek hem de lise mezunu olmaya ne dersiniz? Çalışıp para kazanırken lise diploması almak sandığınız kadar zor değil. Kayıtlar 12 ay boyunca yapılmaktadır” diye konuştu.

Yüreğir Mesleki Eğitim Merkezi’ne bu yıl 9. sınıf olarak kayıt yaptıracak olan öğrencilerin, hafta içi 1 gün merkezimizde derse girip kalan zamanını da işletmede çalışarak para kazanırken Meslek Lisesi diploması alabileceğini dile getiren Gök, “Aynı zamanda öğrencile

Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.