Haber Detayı
19 Ocak 2020 - Pazar 13:58
 
Kaan ve Ece nişanladı
Adana'nın tanınmış ailelerinden Aslan ailesinin Makine Mühendisi oğlu Kaan ile Çaygür ailesinin Avukat adayı kızı Ece düzenlenen muhteşem bir törenle evliliğe ilk adımlarını atarak nişanlandı
KÜLTÜR-SANAT Haberi
Kaan ve Ece nişanladı

Aslan ailesine ait City Otelde düzenlenen ve seçkin bir davetli topluluğunun katıldığı nişan töreni oldukça neşeli bir ortam içinde geçti. Nişan yüzüklerinin takılmasının ardından ise Kaan Aslan ve Ece Çaygür, nişan törenine katılan aileleri ve yakın dostlarını tek tek dolaşarak “ Hoş geldiniz” dediler.

Tüm konuklarla yakından ilgilenerek güzel bir ev sahipliği yapan erkek tarafı olan Ahmet ve Ayşe Aslan ise, “Evlatlarımız hayırlı ve mutlu bir yolculuğa ilk adımlarını attılar. Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan ailelerimize ve yakın dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Düğünlerini de en kısa zamanda yapacağız. Her ikisine de ömür boyu mutluluklar diliyorum." dedi.

Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.