Haber Detayı
13 Aralık 2019 - Cuma 15:17
 
Kent Konseyinden Veli Demirtaş'a ziyaret
Adana Kent Konseyi yürütme kurulu üyeleri, Adana Valisi Mahmut Demirtaş'ı ziyaret etti. Yapılan ziyarete Adana Kent Konseyi Başkanı Haşmet BİÇER, Genel Sekreteri Hasan Emir KAVİ, Yürütme Kurulu Üyeleri A.Alper TANSEL, İlker ŞİMŞEK, Yakup KUTLUCA ve Melahat ONGUN’un katılım sağladı.
GÜNDEM Haberi
Kent Konseyinden Veli Demirtaş'a ziyaret

Yapılan ziyarette Sn. BİÇER; “Adana Kent Konseyi 20 Eylül 2019’da yapılan Adana Kent Konseyi 6.dönem olağan genel kurulunda göreve başladıklarını dile getirdi. 20 asıl 20 yedek Yürütme Kurulu yanında Başkan, Genel Sekreter ve Kurulu Meclis başkanları birlikte 47 kişilik bir ekip olduklarını ve tüm Adana’yı temsil eden bir yapı olduklarını. Kent Konseylerinin siyaset üstü bir yapı olduğunu ve tek amaçlarının ADANA için güzel işler yapmayı amaçladıklarını.” belirtti.

Sn. DEMİRTAŞ; “Adana Kent Konseyi’nin yeni dönemde kurulmuş ve kurulacak olan Çalışma Gruplarında Adana Valiliğinin de uzmanlar düzeyinde katılım sağlanacağını ve özellikle Sürdürülebilir Yerel Kalkınma çalışmalarında iş birliği içerisinde olunacağını.” belirtti. 
Yapılan ziyarette “KEBAP VE ŞALGAM FESTİVALİ”’ne de değinildi. Şu an için Adana’ya mal olmuş ve farklı şehirlerden gelen misafirleri güvenli bir şekilde etkinliğin geleneğine ve anlamına uygun bir misafirperverlik gösterilmesi konusunda Valiliğin üzerine düşen görevi yapacağına inandıklarını söyledi. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.