Haber Detayı
05 Aralık 2019 - Perşembe 15:46
 
Kozan'da kaldırım işgali denetimi
Kozan'da Adana Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri Kozan Belediyesi zabıta ekipleri ve Emniyet müdürlüğüne bağlı trafik ekipleri vatandaşlardan gelen yoğun şikayet üzerine kaldırımları işgal eden tabela, reklam panosu gibi eşyaları koyan esnaflara yönelik denetim yaptı.
YAŞAM Haberi
Kozan'da kaldırım işgali denetimi

Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri Kozan İlçe Emniyet müdürlüğü trafik ekipleri ile Kozan Belediyesi zabıta ekipleri  ile birlikte ‘kaldırım işgali’ne karşı ortak bir denetim yaptı.


Saimbeyli caddesi ,Üstün Sokak,Hazer Sokak, Turgut Özal Bulvarı gibi yerlerde ekipler uygulama yaptı.

Uygulamada trafik ekipleri,trafiği engelleyenlere yönelik ve  yaya güvenliğini riske atan araçlarla ilgili denetim yaparken, zabıtalar da cadde üzerindeki iş yerlerine ait tabela ve çeşitli eşyaları kaldırıma koyarak, yaya trafiğini olumsuz etkileyen esnafla ilgili işlem yaptı. Kaldırım işgaline karşı yapılan çalışmalar kapsamında iş yeri sahiplerinin reklam panosu,tabela gibi eşyalar toplanarak zabıta araçlarına yüklendi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.