Haber Detayı
29 Eylül 2019 - Pazar 14:23
 
Kurt ailesinin mutlu günü
Adana Barosu Avukatlarından Merve Kurt ile meslektaşı avukat Yasin Beden Ceyhan Devlet Bahçeli tesislerinde yapılan görkemli düğün töreni ile dünya evine girdiler.
YAŞAM Haberi
Kurt ailesinin mutlu günü

 Gelinin babası Ceyhan Ulaştırma Esnaf Odası ve Yeni Ceyhan EKK başkanı Ünal Kurt biricik kızı Av. Merve Kurt’un mutluluğunu görmenin mutluluğunu yaşadı.

Ceyhan Devlet Bahçeli tesislerinde yapılan görkemli düğün törende Kurt ailesi ve Beden ailesi misafirlerle tek, tek ilgilendiler. Merve Kurt, Yasin Beden çiftinin muhteşem düğün törenlerinde akraba ve dostlarının yanı sivil toplum kuruluşları sıra iş ve siyaset dünyasından davetliler Kurt ve Beden ailelerinin mutluluklarını paylaştılar.

Düğüne katılan davetliler yöresel müzikler eşliğinde oyunlarla Çiçeği burnundaki genç çifti yalnız bırakmadılar, Gecenin muhteşem çifti Merve, Yasin Beden çiftinin gece boyunca mutlulukları adeta gözlerinden okunurken diğer taraftan ise gecenin çifti konuklarıda unutmayarak konuklarla’da tek, tek,  ilgilenerek gecenin ilgi odağı oldular.

İŞADAMLARI, STK VE SİYASET DÜNYASINI BİR ARADAYDI       

Merve,Yasin Beden Çiftinin muhteşem düğünlerine Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar,Ticaret Borsası başkanı Mustafa Aydar ve meclis başkanı Ali Cem Sandıkçı,Ceyhan Esnaf Kefalet ve kredi kooperatif başkanı İbrahim İkidağ,,Ceyhan Belediye Başkan Yardımcıları,Belediye meclis üyeleri,AK Parti ilçe başkanı İslam Bünül ve yönetim kurulu üyeleri,geçmiş dönem AK Parti ilçe başkanı saim Çetenek,Kamyoncular Kooperatif başkanı Cemal Arsan ve yönetim kurulu,Ceyhan Kent Konseyi başkanı Selahattin Güler,Bakkalar Odası Başkanı Ahmet Tontu,Doğan spor başkanı Ayhan Apak ile çok sayıda davetli katıldı.

Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.