Haber Detayı
13 Aralık 2019 - Cuma 10:50
 
Okullar arası B Boks Müsabakaları
Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü’nün faaliyet programında yer alan "Okullar arası Genç Erkekler B Boks İl Birinciliği Müsabakaları" tamamlandı.
SPOR Haberi
Okullar arası B Boks Müsabakaları

Boks Adana İl Temsilcisi Ercan Balamir, 5 Ocak Stadı Tribün Altı Boks Salonu'nda gerçekleştirilen müsabakaların büyük çekişmelere sahne olduğunu belirtti. Balamir, "Okullar arası müsabakalarda başarılı olan sporcularımızı kulüplere kazandırıp daha sistemli bir şekilde çalışmasını sağlayacağız. İnanıyorum ki sporcularımız ileriki maçlarda gösterecekleri başarılarla Adana'mızı temsil edecekler. Buradan başta Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Abdulkadir Ataşbak olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. " Dedi.

Müsabakaların sonunda dereceye giren sporcuların madalyalarını Boks Adana İl Temsilcisi Ercan Balamir, Boks Bölge Antrenörü Ercüment Erdoğan ile Süleyman Sırrı Sevindik, hakemler ve okulların beden eğitimi öğretmenleri verdi. Ayrıca müsabakalarda görev alan hakemlere de Balamir tarafından plaket takdim edildi.

Müsabakalarda birinci olan sporcuların isimleri şu şekilde:

49 Kg: Alican Yavuz

52 Kg: Ceyhan Almak

56 Kg: Oğuzhan Özdemir

60 Kg: İbrahim Bozdoğan

64 Kg: Mert Yarar

69 Kg: Recep Tayyip Akdeniz

75 Kg: Muhammed Ali Arslan

91 Kg: Selim Tek Budak

+91 Kg: Emirhan Yücel

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.