Haber Detayı
22 Ekim 2019 - Salı 11:39
 
Şampiyon Güreşçiden Ataşbak’a ziyaret
Balkan Şampiyonu olan Adanalı Ekrem Aslan Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdülkadir Ataşbak’ı makamında ziyaret etti.
SPOR Haberi
Şampiyon Güreşçiden Ataşbak’a ziyaret

Yapılan ziyarette konuşan Şube Müdürü Murat Adıgüzel, “İsmet Atlı Güreş Eğitim Merkezi sporcumuz Ekrem Aslan, Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da 3-6 Ekim 2019 tarihleri arasında düzenlenen U15 Minik-Yıldızlar Balkan Şampiyonası’nda serbest sitilde 41 kiloda birinci olarak Balkan Şampiyonu olmuştur. Sporcumuzun şampiyon olmasında emeği geçen ve bizlere her zaman destek olan başta İl Müdürümüz Abdülkadir Ataşbak’a, Güreş Eğitim Müdürümüz Miktad Birer’e, antrenörlerimiz Bayram Demirel ve Gökhan Yıldız’a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.” Diye konuştu.

Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, güreşe verilen desteğin meyvelerini vermeye başladığını belirterek, geleceğin İsmet Atlı’larının Güreş Eğitim Merkezi'nden çıkacağını söyledi. Ataşbak, "Ekrem kardeşimizin başarısı bizleri gururlandırdı. Ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek, ay yıldızlı bayrağımızı birincilikle göndere çektirdi. Bu nedenledir ki Güreş Eğitim Merkezimizden daha nice başarılı sporcuların çıkacağına güvenim tamdır. Bulgaristan'da şampiyon olan kendisi küçük ama başarısı büyük olan sporcumuzu ve bu başarıda emeği geçen antrenörlerimizi tebrik ediyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.