Haber Detayı
28 Ocak 2020 - Salı 11:49
 
Seyhanlı Atletler şampiyonaya damga vurdu
18-19 Ocak 2020 tarihleri arası’nda İstanbul’da yapılan Türkcell U-16 Yaş Salon Atletizm festivaline Seyhan Belediyespor Kulübü Atletizm oyuncuları damga vurdu. Mavi-Beyazlı takım Şampiyonada 3 tane birincilik, 2 tane ikincilik ve 3 tane üçüncülük madalyası kazandı.
SPOR Haberi
Seyhanlı Atletler şampiyonaya damga vurdu

Seyhan Belediyespor Kulübü Atletizm Takım Antrenörü Serdal Kadıoğlu, “ İstanbul’da gerçekleşen şampiyonada ilimizi ve kulübümüzü en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık. Başarılı olduğumuza inanıyoruz. Sporcularımı göstermiş oldukları performanstan dolayı kutluyorum. Her geçen gün daha iyi konuma gelerek başarı çıtasını yükselteceğimiz kanısındayım. Bizlerin her zaman yanında yer alıp desteğini esirgemeyen Seyhan Belediye Başkanımız ve Seyhan Belediyespor Kulübü Onursal Başkanımız Akif Kemal Akay’a,sporcularım ve aileleri adına teşekkür ediyorum” dedi.

 

MADALYA KAZANAN SPORCULAR VE BRANŞLARI;

Metin Aras Uzun Atlama branşında Türkiye Birincisi
Metin Aras, Alperen Kara, Cihangir Tuman, Demirhan Özmen 4×200 metre Bayrak yarışında (2005 doğumlu sporcular) Türkiye Birincisi
Sacit Güler, Berke Aybarcan, Halil Esat Ceylan, Samet Ak 4×200 metre Bayrak yarışında (2006-2007 doğumlu sporcular) Türkiye Birincisi
Demirhan Özmen Yüksek Atlama branşında Türkiye İkincisi
Mehmet Sait Işık Gülle Atma branşında Türkiye İkincisi
Sacit Güler 60 Metre Engelli branşında Türkiye Üçüncüsü
Zeynep Kaya 60 Metre ve 200 Metre branşlarında Türkiye Üçüncüsü

Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.