Haber Detayı
29 Eylül 2019 - Pazar 14:29
 
TESK Genel Başkanı Palandöken Adana ESOB’u ziyaret etti
Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, bazı temaslarda ve ziyaretlerde bulunmak için geldiği Osmaniye programının ardından Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni (Adana ESOB) ziyaret ederek, Birlik Başkanı Nihat Sözütek, yönetim kurulu üyeleri ve birliğe bağlı oda başkanları ile bir araya geldi.
EKONOMİ Haberi
TESK Genel Başkanı Palandöken Adana ESOB’u ziyaret etti

Esnaf ve sanatkarların sorunları hakkında görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette, Adana ESOB Başkanı Nihat Sözütek, Genel Başkan Bendevi Palandöken’e birliğin yürüttüğü çalışmalar ile Adanalı esnaf ve sanatkarların çözüm bekleyen öncelikli sorunları hakkında brifing verdi.

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik yönetimi olarak esnaf ve sanatkarların sorunlarının çözümü için yoğun çaba sarf ettiklerini dile getiren Başkan Sözütek, başta kayıt dışı ile mücadele olmak üzere, AVM ve zincir marketlerin çalışma esaslarının yeniden düzenlenmesi, vergi, Bağkur, sigorta pirimi ödemeleri ve esnafa kredi kolaylığı sağlanması konusunda yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını kaydetti.

Başkan Sözütek, açıklamalarının ardından esnaf ve sanatkarların öncelikli sorunları ve çözüm önerilerini içeren raporu Genel Başkan Bendevi Palandöken’e sundu.

Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.