Haber Detayı
10 Ekim 2019 - Perşembe 13:34
 
Timur Savcı'ya Meslek Hizmet ödülü
Bir Zamanlar Çukurova’ dizisinin Adanalı yapımcısı Timur Savcı memleketi Adana’da Seyhan Rotary kulübü tarafından Meslek Hizmetleri Ödülü’ne layık görüldü.
KÜLTÜR-SANAT Haberi
Timur Savcı'ya Meslek Hizmet ödülü

Adana Seyhan Rotary Kulübü tarafından her yıl düzenli olarak verilen meslek hizmetleri ödül töreni yapıldı. Asmalı Konak, Muhteşem Yüzyıl ve şu an Adana’da çekimleri devam eden Bir Zamanlar Çukurova isimli dizilerin Adanalı yapımcısı Timur Savcı Meslek Hizmetleri Ödülü’ne layık görüldü.

Devamlı fark yaratan ve farklı projeleriyle ses getiren Seyhan Rotary Kulübü tarafından geleneksel olarak düzenlenen ‘Meslek Hizmet Ödülü’ töreni Sheraton Grand Otel’de gerçekleştirildi. Her yıl geleneksel olarak yönetim kurulu kararıyla verilen ödül bu yıl yapımcı Timur Savcı’ya verildi. Törene 2430. Bölge Guvernörü Hakan Karaalioğlu, guvernör yardımcıları ve kulüp üyeleri katıldı.

Törende konuşan Seyhan Rotary Kulübü Başkanı Serdar Mart, "Rotary kulüpleri iş ve meslek insanlarının oluşturduğu önemli bir hizmet kuruluşudur. Biz dünya ülkeleri arasında iyi niyetli anlayışı geliştirerek barışın yerleşmesi için çalışan ender sivil toplum örgütlerinden biri olan Rotary’nin saygın üyelerindeniz. Sayın Timur Savcı meslek hayatınız boyunca yaptığınız başarılı çalışmalar ile hem meslektaşlarınıza hem de bizlere örnek oldunuz. Özellikle genç meslek kardeşlerimizi yüreklendirerek onlarında çalışmaları için model oluyorsunuz. Adana Seyhan Rotary Kulübü olarak bu ödülü size vermekten dolayı çok mutluyuz” dedi.

Seyhan Rotary Kulübü’nün 2019-2020 Meslek Hizmet Ödülü’ne layık görülen yapımcı Timur Savcı ise, “Seyhan Rotary Kulübü’nün bu güzel ödül gecesini düzenlediği ve bana layık gördüğü için sonsuz teşekkür ederim. Bu ödülün bana layık görülmesi beni gerçekten mutlu etti. Düşünülmek çok önemli, kendi hemşehrilerimden bu ödülü almak beni çok heyecanlandırdı. " diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.