Haber Detayı
10 Mayıs 2020 - Pazar 22:44
 
Yardım çağrısına duyarsız kalmayan Zeydan Karalar "İşte Adana Gibi Başkan" dedirtti
Adanacity kullanıcı adını kullanan twitter hesabından yapılan yardım çağrısına duyarsız kalmayan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, "Yokluğu paylaşıp gerekeni yapacağız" dedi.
YAŞAM Haberi
Yardım çağrısına duyarsız kalmayan Zeydan Karalar

Adana BŞB Başkanı Zeydan Karalar, Sarıçam'da 30 yıldır virane evde oturan muhtaç ailenin sesine kulak verdi ve "Yokluğu paylaşıp gerekeni yapacağız" dedi  

AdanaCity'nin "Sarıçam Bayramhacılı Mahallesi, Sinan Tekeli Bulvarı, no 98 numarada ihtiyaç sahibi bir ailemiz var. Dayımız çok müşkül durumda. Haydi merhametin başkenti Adanam, ailemize yardımlarımız eksik etmeyelim. Bölüşürsek tok bölünürsek yok oluruz!" paylaşımına, Başkan Karalar, "Sevgili kardeşim, yardım çağrını duydum. Her zaman söylediğim gibi; bizler yokluğu paylaşmak zorundayız. Gözyaşlarını sil ve Zeydan abine güven. Ailenin yaşadığı yere gerekli olan işlemlerin başlaması için talimatı bizzat veriyorum. Sağlıcakla kal." yanıtını verdi. 

Yerel seçim çalışmalarını "Adana Gibi Başkan" sloganıyla gerçekleştiren Başkan Karalar, gösterdiği duyarlılıkla kamuoyunda da "İşte Adana Gibi Başkan" yorumlarına neden oldu. 

Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.