Haber Detayı
31 Ocak 2020 - Cuma 11:41
 
Yetenek Taraması toplantısı yapıldı
Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Sportif Değerlendirme Şube Müdürü Metin Yavuz ile Yetenek Taraması Merkez Yürütme Kurulu Türkiye Koordinatörü Fatih Konuksever tarafından, Menderes Spor Salonu Toplantı odasında ‘Sportif Tarama ve Spora Yönlendirme’ istişare toplantısı yapıldı.
SPOR Haberi
Yetenek Taraması toplantısı yapıldı

Antrenörlerin sorunlarını ve çözüm önerilerini de dinleyen Sportif Değerlendirme Şube Müdürü Metin Yavuz şunları kaydetti. “Amacımız okullarda yaptığımız yetenek taramasında spora yetenekli gençlerimizi keşfedip onlara iyi bir eğitim olanakları sunmaktır. Sporu tabana yayacak uzun vadeli plân ve özel programlar ile sporun geliştirilerek yaygınlaştırılmasını amaçlıyoruz. Sporun aktif bir yaşam tarzı haline getirilmesi ve daha çok sporcuya ulaşılması gibi konularda antrenörlerimiz ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Geniş kapsamda planlanan hedeflerimizde başarıyı yakalamanın en önemli koşulu, yapılacak çalışmalarda antrenörlerimizin özverisi ve hoşgörüsü olacaktır.”

Toplantının sporcu velileri ile olan aşamasında konuşan Koordinatör Fatih Konuksever,  yeni yeteneklerin kazanılması konusunda yapılan çalışmaların çok önemli olduğunu belirterek, “Kurslarımıza bir tek sporcu bile katılsa kurslarımıza devam edeceğiz. Bu bağlamda velilerimizden ayrıca özveride bulunmalarını bekliyor, duyarlı olan ailelerimize ve tüm katılımcılara teşekkür ediyorum.” Diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.