Gündem 01

Üç nesil aynı şarkıları söyledi

Rock Müziğin kraliçesi Seyyal Taner’in, Hayal Kahvesi’nde verdiği konserde yer yerinden oynadı. Grup Aktörle sahneye çıkan ve 2 saat canlı performans sergileyen sanatçı, ilerleyen yaşına rağmen gösterdiği müthiş performansla sahnede adeta devleşti. Hit olmuş parçalarının yanı sıra İngilizce parçalara da repertuvarında ağırlık veren sanatçı danslarıyla da kendisini izlemeye gelenleri oturtmadı. 20’li yaşlardan 70’li yaşlara kadar […]

15 Aralık 2016 - 9:59 'de eklendi ve 20 kez görüntülendi.
Üç nesil aynı şarkıları söyledi

Rock Müziğin kraliçesi Seyyal Taner’in, Hayal Kahvesi’nde verdiği konserde yer yerinden oynadı. Grup Aktörle sahneye çıkan ve 2 saat canlı performans sergileyen sanatçı, ilerleyen yaşına rağmen gösterdiği müthiş performansla sahnede adeta devleşti. Hit olmuş parçalarının yanı sıra İngilizce parçalara da repertuvarında ağırlık veren sanatçı danslarıyla da kendisini izlemeye gelenleri oturtmadı. 20’li yaşlardan 70’li yaşlara kadar geniş bir kitleye konser veren Seyyal Taner’in şarkılarını üç nesil birden söyledi.

Müdavim’in müdavimi oldu

Ünlü sanatçı Seyyal Taner, iki gün kaldığı Adana’da provalardan ve konserden arta kalan zamanlarında kendini Adana’nın kebapta bir markası olan Müdavim’e attı. Adana kebabını çok seven sanatçı, Müdavim’in gösterdiği misafirperverlikten son derece memnun kaldı. Adana’daki mekanları çok doğal bulan sanatçı, Tiyatro Cafe’nin ahşap dekorasyonuna da hayran kaldı. Sokakta gördüğü ağaçlardan bol bol turunç toplayan sanatçı, İstanbul’da turunç kabuğuyla sütlaç yapacağını belirterek Adanalıları İstanbul’a davet etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER